PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

Polwax renegocjuje umowę z właścicielem Biedronki

Autor: www.dlahandlu.pl 5 września 2016 18:22

Spółka Polwax podpisała z właścicielem sieci Biedronka porozumienie określające warunki współpracy w ramach obwiązującej umowy sprzedaży produktów zniczowych produkowanych przez na rzecz JMP w zakresie dostaw w 2016 roku.

- Strony porozumienia wykształciły praktykę, w ramach której corocznie prowadzone są przez strony negocjacje w przedmiocie określenia szczegółowych warunków współpracy na kolejny rok, w tym cen, wolumenów i wzornictwa, zaś w pozostałym zakresie odwołując się do umowy podstawowej tj. umowy sprzedaży z dnia 31.05.2010 roku - podał Polwax.

Niezależnie od powyższego, 05.09.2016 r. zarząd Polwax podpisał z JMP odrębną umowę, w ramach której spółka dostarczać będzie na rzecz JMP w roku 2016 produkty zniczowe produkowane pod marką własną JMP.

Wcześniej spółka informowała o uzgodnieniu wstępnych wolumenów i wzornictwa produktów zniczowych, a obecnie w opisanych wyżej porozumieniu i umowie zostały ustalone ich ostateczne wielkości na rok 2016.

W ramach każdej z opisanych wyżej umów spółka zobowiązana jest do dostawy towarów do Centrów Dystrybucyjnych JMP na ryzyko i koszt spółki.

Strony uzgodniły, że do czasu zakończenia realizacji dostaw produktów w 2016 roku, żadna z obu opisanych wyżej umów nie może zostać wypowiedziana przez żadną ze stron.

Szacowana łączna wartość obrotów wynikających z podpisanych w dniu 05.09.2016 roku porozumienia i umowy wyniesie łącznie około 60 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9965

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane