REKLAMA
REKLAMA

Ponad 240 firm zrzeszonych w Polskiej Radzie Centrów Handlowych

Autor: dlahandlu.pl 20 czerwca 2016 11:30

Kolejne znane marki wstąpiły w szeregi PRCH. Do grona firm zrzeszonych w Radzie w 2016 roku dołączyły międzyinnymi Solix, Fotojoker, Ratyński Design & Build, Branch Brothers, Event World, Neon Efekt oraz Rockcastle.

REKLAMA

Branch Brothers jest agencją wyspecjalizowaną w zwiększaniu skuteczności sieci handlowych oraz obsługi klienta. Analizuje i poprawia miejsce sprzedaży, posługując się wiedzą z zakresu Visual Merchandisingu likwiduje bariery zakupowe.

Event World to agencja znajdująca się w wąskim gronie firm wyspecjalizowanych w obsłudze marketingowej i eventowej centrów handlowych. 

FOTOJOKER to ogólnopolska firma, która świadczy profesjonalne usługi fotograficzne, dostępne w kilkudziesięciu sklepach na terenie całego kraju oraz przez Internet. 

Firma Neon Efekt na rynku reklamy wizualnej, dostępna jest od roku 1990. Od początku działalności produkuje różnorodne elementy komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej. 

Ratyński Design & Build Sp. z o.o. jest doświadczonym usługodawcą branży retail. Wyspecjalizowany zespół kompleksowo prowadzi klienta od nie do końca sprecyzowanej idei, poprzez projekt i sporządzenie pełnej dokumentacji, kompletny fit-out, aż do całkowitego uruchomienia. 

Rockcastle jest spółką, której akcje notowane są równocześnie na Giełdzie Papierów Wartościowych na Mauritiusie oraz w Johannesburgu. Atywa firmy obejmują papiery wartościowe największych spółek nieruchomościowych oraz portfel nieruchomości, którymi Rockcastle bezpośrednio zarządza. Celem Rockcastle jest dalsze wzmocnienie swojej obecności w Polsce i innych krajach regionu Europy Środkowo-Wschodniej poprzez sukcesywne zwiększanie posiadanego portfela nieruchomości.

SOLIX jest dostawcą rozwiązań digital signage dla sieci sprzedaży, przemysłu, instytucji publicznych, środków transportu.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA