PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Portico Investments kupuje dwie nieruchomości komercyjne

www.portalspozywczy.pl 25 października 2012 19:10

Portico Investments dokonał zakupu nieruchomości w Zabrzu i w Czechowicach-Dziedzicach. Są to kolejne obiekty po Parku Handlowym w Raciborzu, zakupionym w październiku tego roku.


Nieruchomości są zlokalizowane w silnie zurbanizowanym regionie Śląska i mają długoterminowe umowy najmu (Biedronka, Rossmann, Textil Market oraz Bank ING). Dzięki nowym najemcom Portico rozszerzyło swoją sieć partnerską do ponad 100 dobrze rozpoznawalnych brandów. - Portico Investments kontynuuje aktualne tempo ekspansji i właśnie przeprowadza due diligence dotyczące zakupu kolejnych obiektów, więc jeszcze w 2012 roku spodziewamy się dalszych transakcji - mówi Robert Hermán, Acquisitions and Investments Director, Portico.

Portico Investments jest w posiadaniu 11 nieruchomości w Polsce, a jego portfolio składa się z ponad 60 nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2012 roku firma zakupiła 6 aktywów w Polsce i na Węgrzech. Spółka koncentruje sie głównie na współpracy z sieciami supermarketów spożywczych i zarządza nieruchomościami o powierzchni ponad 200,000 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11370

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane