PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Powstał Sklep Społecznościowy dla ludzi w trudnej sytuacji

Autor: polskieradio.pl 10 grudnia 2013 13:10

Pierwszy tani supermarket dla ludzi w trudnej sytuacji - na zasiłkach, emerytów i chorych, otwarto w Barnsley koło Sheffield w Wielkiej Brytanii - podało polskieradio.pl

Tak zwany Sklep Społecznościowy powstał w dawnym okręgu przemysłowym dotkniętym obecnie znacznym bezrobociem i ubóstwem.

Inicjatywę wspierają wielkie sieci supermarketów - Tesco, Sainsbury's, Marks & Spencer i Asda - udostępniając za darmo swoje odrzuty: końcówki serii, artykuły w pogniecionych opakowaniach, lekko wgiętych puszkach, czy z krzywym nadrukiem na etykiecie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • TESTER 2013-12-10 15:49:01

    Tani supermarkecik sam z siebie zapewnie nie powstałby nigdy, gdyby nie pomysł i ludzie, którzy wdrożyli ten projekt w życie. Podejrzewam, że nie byli to bezrobotni i renciści

  • były robol - rencista 2013-12-10 15:06:34    Pierwszy tani supermarket dla ludzi w trudnej sytuacji - na zasiłkach, emerytów i chorych, otwarto w Barnsley koło Sheffield w Wielkiej Brytanii - A CZY W POLSCE NIE MA LUDZI W TAKIEJ SYTUACJI ????? Co to kogo interesuje ? Napiszcie co tym kraju dla tych ludzi ??

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11207

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane