PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Poziomka planuje zakończyć rok liczbą 200 sklepów

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 8 czerwca 2010 10:23

Poziomka planuje zakończyć rok liczbą 200 sklepów

Co miesiąc nowe sklepy dołączają do sieci Poziomka. Na koniec roku ma być ich już ponad 200. - Jesteśmy dobrej myśli i wierzymy, że nasze prognozy się sprawdzą. Nie jest to jednak łatwy proces, bo oprócz otwierania kolejnych placówek, zdarza się tak, że musimy zakończyć współpracę z tymi mniej rentownymi - wyjaśnia Dariusz Ałdaś, dyrektor ds. rozwoju Poziomki.

- Są to sklepy prowadzone praktycznie tylko przez właściciela, ewentualnie zatrudniające jednego pracownika. Te placówki nie wytrzymują konkurencji z innymi podmiotami i przestają być rentowne. Przyczyną ich złej sytuacji jest nie tylko słabsza lokalizacja. Chodzi raczej o podejście do biznesu i klienta. Właściciele często nie chcą realizować naszych założeń, np. wzbraniają się przed wprowadzaniem nowych produktów w przekonaniu, że kupujący ich nie potrzebują. To podstawowy błąd - bo przecież klient pójdzie tam, gdzie spełnia się jego oczekiwania. Z tak myślącymi partnerami jesteśmy zmuszeni się rozstać - mówi Dariusz Ałdaś.

Sieć Poziomka działa w województwach: mazowieckim, świętokrzyskim, lubelskim i łódzkim. W ostatnim czasie do sieci dołączyły sklepy w Jastkowie i w Kozienicach. Firma pracuje również nad wewnętrzną wizualizacją sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11364

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane