REKLAMA
REKLAMA

Poznańską galerię handlową czeka modernizacja

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 24 czerwca 2014 10:34

Panorama - jedna z pierwszych galerii handlowych w Poznaniu zostanie znacząco zmodernizowana. Zmiany przewidziane są także w ofercie centrum, która zostanie urozmaicona.

REKLAMA

Panorama jest wielousługowym centrum handlowym typu convinience zlokalizowanym w Górczynie - dzielnicy Poznania.

W ciągu ostatnich 18 miesięcy aktualni najemcy galerii przedłużyli umowy najmu na łączną powierzchnię przekraczającą 13,200 mkw. Wśród marek, które zdecydowały się pozostać w Panoramie na dłużej są m.in. Carrefour, Castorama i CCC, które dodatkowo powiększyło swój sklepu o 320 mkw. Właściciel i jednocześnie asset manager obiektu - firma Balmain Asset Management, podpisała również umowy z nowymi najemcami takimi jak Euro Apteka (110 mkw.) oraz nowy plac zabaw dla dzieci (110 mkw.). Zmiany czekają również Klinikę Rehasport, która powiększyła się o ponad 320 mkw, tworząc sklep ze sprzętem medycznym.

Modernizacja Galerii Handlowej Panorama, która rozpocznie się na przełomie 2014/15, będzie miała charakter kompleksowy. Metamorfozę przejdzie zarówno wnętrze, jak i jej fasada. W tym czasie w centrum pojawią się także nowi najemcy.

Odnowione zostaną pasaże, na których zainstalowane zostaną między innymi nowe sufity, oświetlenie, oznakowanie i nowe nośniki reklamowe. Autorem projektu architektonicznego jest wrocławskie biuro architektoniczne Bieniasz Nicholson Architekt. Przetarg na generalnego wykonawcę ruszy w czerwcu br.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA