Pracownicy Biedronki apelują do Daniela Olbrychskiego w sprawie reklamy

Autor: wirtualnemedia.pl 2 kwietnia 2013 12:13

Stowarzyszenie Stop Wyzyskowi Biedronka, zrzeszające byłych i obecnych pracowników tej sieci, protestuje przeciw udziałowi Daniela Olbrychskiego w jej reklamie.Stowarzyszenie tłumaczy, że Biedronka należy do portugalskiego koncernu i była karana sądownie za łamanie praw pracowników - podaje serwis wirtualnemedia.pl.

Zarząd Stop Wyzyskowi Biedronka napisał do Daniela Olbrychskiego list nie tylko ze względu na udział aktora w kampanii reklamującej polską żywność w Biedronce, rozpoczętej w drugiej połowie lutego. Powodem stał się również wywiad, którego Olbrychski udzielił niedługo potem tygodnikowi „Wprost". Aktor zadeklarował w nim m.in., że „ta reklama wyszła naprzeciw moim oczekiwaniom prywatnym, upodobaniom kulinarnym, bo polska żywność smakuje mi najbardziej. W zasadzie w tej reklamie nie gram, tylko mówię prawdę".

Biuro prasowe Jeronimo Martins Polska zwraca uwagę, że stowarzyszenie opisało w liście przypadki i sprawy sądowe sprzed lat, dawno już zakończone i rozstrzygnięte.  

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • yoyo 2013-04-17 12:15:52

  Do byłego HACCP - widocznie byłeś słabym pracownikiem a na dodatek nie potrafisz pisać w języku polskim.

 • polnac 2013-04-16 10:57:56

  fb -> Nie kupuje w zagranicznych marketach.

 • Polak 2013-04-03 08:56:38

  Brawo Brawo Brawo, Polsko obudź się w marketach i dyskontach nie jest tanio a jakość towarów jest bardzo niska a nasi rodacy pracują tam jak w współczesnych obozach. Jak już padnie Polski handel to oni będą nam dyktować warunki, jeszcze nie jest za późno wake up !!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,95

 • Śr

  3,35

 • Min

  2,22

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11011

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane