REKLAMA
REKLAMA

Pracownicy Rabatu Service rozważają pozwanie pracodawcy

www.portalspozywczy.pl 14 września 2012 21:03

Jak dowiedział się portalspozywczy.pl pracownicy niektórych oddziałów Rabat Service, spółki zależnej Bomi, nie otrzymali wynagrodzeń za ubiegły miesiąc.

REKLAMA
Pracownicy Rabatu są zaniepokojeni, gdyż ich zdaniem zarząd spółki nie podejmuje odpowiednich działań, aby uregulować zaległe wynagrodzenia. Zatrudnieni planują dochodzić swoich roszczeń na drodze prawnej. Jak poinformował nas jeden z pracowników - złożenie pozwu może nastąpić już w najbliższy poniedziałek.

Z przekazanych nam danych wynika, że ponad 90 proc. pracowników oddziałów w Krakowie, Wrocławiu, Czeladzi i Nowej Wsi nie otrzymało pensji.

W skład Rabat Service wchodzą hurtownie, a także ok. 1350 sklepów działających pod szyldami Livio, ELDe i Rabat Pomorze. Spółka znajduje się obecnie w stanie upadłości z możliwością zawarcia układu.

  • Bialy 2012-09-18 16:15:48

    Prezes to jeb..ny hu....j ma wszystko w tylku, nie spieszy mu sie do ogloszenia upadlosci, pewnie chce jeszcze firme wyskubac do konca, uklad z komornikami jak nic

  • Pruszcz 2012-09-17 20:52:47

    Tu jeszcze się coś kręci ale przez grupę ped.... została uwalona tak potężna firma

  • Ostaniec 2012-09-17 17:45:46

    Nie mamy wynagrodzenia za m-c Sierpień,części z nas nie dano wypowiedzeń,pozostawiono nas samych.Pan Prezes ma nas w d...e.Nie ma nawet odwagi porozmawiać z nami przez telefon.I tylko codziennie słyszymy:"może będzie coś wiadomo o godz.12.00". Tak się traktuje wieloletnich, lojalnych pracowników firmy. Chyba pora na radykalne środki...

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA