REKLAMA
REKLAMA

Praska Giełda Spożywcza chce poszerzyć ofertę o nowe usługi

Autor: www.dlahandlu.pl 24 lutego 2012 10:17

Praska Giełda Spożywcza chce poszerzyć swoją ofertę o usługi skierowane na rynek horeca. Giełda chce pozyskać operatora, który sprzedawał będzie m.in. opakowania, środki chemiczne czy drobne wyposażenie skierowane na ten rynek - Ponadto, chcemy oferować również usługi w zakresie dowozu produktów do klienta. Odpowiedzią na konsolidację rynku detalicznego byłaby wśród naszych hurtowników integracja - mówi Zenon Daniłowski, prezes PGS.

REKLAMA

- Zdarza się, że z PGS pod jeden sklep w Warszawie podjeżdża dziennie nawet sześć samochodów. Chcemy, aby na giełdzie działała firma, która zajmowałaby się dowozem towarów naszych hurtowników do sklepów. Dziś każdy hurtownik robi to na własny rachunek - wyjaśnia Zenon Daniłowski.

Praska Giełda Spożywcza to jeden z największych rynków hurtowych w Polsce. Od rozpoczęcia swej działalności w 1991 r. do chwili obecnej giełda zajmuje znaczące miejsce w strukturze dystrybucji artykułów spożywczych w Warszawie oraz promieniu kilkudziesięciu kilometrów od stolicy. Stanowi ona bazę zaopatrzenia dla tysięcy sklepów detalicznych, drobnego hurtu, restauracji oraz punktów zbiorowego żywienia. Praska Giełda Spożywcza należy do Stowarzyszenia Rynków Hurtowych w Polsce.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12382

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA