REKLAMA
REKLAMA

Prawie 300 osób znajdzie pracę w nowym centrum dystrybucyjnym Carrefoura

Autor: portalspozywczy.pl 22 września 2016 18:52

Prawie 300 osób znajdzie zatrudnienie w centrum dystrybucji sieci Carrefour, które zostanie uruchomione w marcu 2017 r. w Bydgoszczy. Firma rozpoczyna obecnie proces rekrutacji na różne stanowiska od magazynierów po kadrę managerską.

REKLAMA

Centrum Dystrybucji sieci Carrefour w Bydgoszczy zostanie uruchomione w marcu 2017 roku. Zespół ID Logistics będzie zarządzał procesami magazynowania, składowania i dystrybucji towarów do 180 sklepów sieci Carrefour (hipermarketów, supermarketów i franczyzowych) położonych w północno-zachodniej części Polski. 

W bydgoskim centrum kadrę zarządzającą tworzyć będzie zespół 25 pracowników, w tym manager oddziału i lider zespołu. 27 osób trafi do działu administracji (biuro obsługi klienta, awizacje i operacje magazynowe), około 12 specjalistów zajmie się obsługą obszarów IT, BHP, HR i Jakości oraz około 230 osób odpowiedzialnych będzie za prace magazynowe (m.in. przyjęcie towarów, komlementacje i wysyłkę do sklepów sieci Carrefour).

- Ten proces rekrutacji ma dla nas kluczowe znaczenie. Praca w logistyce jest naprawdę fascynująca, zachęcamy do aplikowania - powiedziała Małgorzata Hornig, dyrektor HR w ID Logistics Polska.

Możliwość zatrudnienia wykwalifikowanej kadry menadżerów i pracowników była jednym z kryteriów wyboru Bydgoszczy jako miejsca, w którym powstanie nowe Centrum Dystrybucji Carrefour.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12399

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA