REKLAMA
REKLAMA

PRCH i MSW przygotują centra handlowe na zagrożenia związane z terroryzmem

Autor: dlahandlu.pl 23 września 2015 10:28

Polska Rada Centrów Handlowych oraz Ministerstwo Spraw Wewnętrznych organizują bezpłatne szkolenie specjalistyczne podnoszące kwalifikacje pracowników obiektów handlowych z wiedzy dotyczącej zagrożeń terrorystycznych oraz bezpieczeństwa antyterrorystycznego pn. „Zabezpieczenie antyterrorystyczne wielkopowierzchniowych obiektów handlowych”.

REKLAMA

W celu realizacji działań w zakresie przeciwdziałania zagrożeniom o charakterze terrorystycznym oraz reagowania na zamachy terrorystyczne przeprowadzone w centrach handlowych, w ramach prac Międzyresortowego Zespołu do Spraw Zagrożeń Terrorystycznych, opracowany został Uniwersalny Poradnik z zakresu zabezpieczenia antyterrorystycznego wielkopowierzchniowych obiektów handlowych.

Program szkolenia, które przeprowadzone zostanie w oparciu o Poradnik obejmuje: wytyczne dla zarządców centrów handlowych dot. uwzględnienia zagrożeń o charakterze terrorystycznym w planach ochrony, opis zagrożeń o charakterze terrorystycznym, które mogą wystąpić na terenie obiektu lub w jego otoczeniu, zbiór porad i wskazówek dot. zachowania się w przypadku ich wystąpienia.

Szkolenia odbędą się 26 lub 28 października w siedzibie PRCH (ul. Nowogrodzka 50).

PRCH zrzesza ponad 200 firm działających w branży nieruchomości handlowych.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA