REKLAMA
REKLAMA

Pre-otwarcie Family Point w Głogowie 23 maja. Cały obiekt ruszy we wrześniu

Autor: dlahandlu.pl 20 maja 2013 11:00

Otwarcie pierwszych sklepów w Parku Handlowym FamilyPoint w Głogowie zaplanowane jest na 23 maja.

REKLAMA
W obiekcie pojawią się sklepy takich jak Avans, Rossmann i Martes Sport.

Budynek Parku Handlowego FamilyPoint w Głogowie jest gotowy. Trwają jeszcze ostatnie prace wykończeniowe związane z zagospodarowaniem terenu. Obiekt skomercjalizowany został w 80 procentach. W nowo otwartym centrum znajdą się sklepy Avans, Martes Sport i Rossmann. Do grona najemców dołączyło również Centrum Chińskie, które zajmie powierzchnię ponad 800 mkw. Finalizowane są zaawansowane negocjacje na ostatnie wolne lokale. Rozmowy prowadzone są z najemcą z branży odzieżowej, sklepem z artykułami dziecięcymi, księgarnią cukiernią. Uroczyste otwarcie Parku Handlowego FamilyPoint w Głogowie wraz ze wszystkimi najemcami nastąpi na początku września tego roku.

Park Handlowy FamilyPoint powstał przy ulicy Księcia Poniatowskiego w Ruszowicach w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Głogów znajduje się Media Markt oraz Castorama,

Inwestorem FamilyPoint w Głogowie jest deweloperska firma Tradeland z siedzibą w Wiedniu i Warszawie. Tradeland planuje w ciągu najbliższych kilku lat wybudować około 30 obiektów handlowych pod tym szyldem.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA