REKLAMA
REKLAMA

Precyzyjne zatrzymanie zegara Magnum jest warte sztabkę złota

Autor: dlahandlu.pl 15 czerwca 2010 13:28

Precyzyjne zatrzymanie zegara Magnum jest warte sztabkę złota

Trwa kampania internetowa Magnum Gold.

REKLAMA

Na stronie konkursowej internauci mają możliwość wygrania 10 gramowej sztabki złota każdego dnia. W Wielkim Finale będzie można powalczyć o nagrodę główną - 500 gramową sztabę cennego kruszcu.

Mechanizm konkursu jest bardzo prosty - aby wygrać sztabkę złota o wadze 10 g należy wejść na stronę www, zarejestrować się i zatrzymać zegar o pełnej godzinie. Wygrywa osoba, która trafi najcelniej, tj. najbliżej pełnej godziny. Czas mierzony jest z dokładnością do jednej tysięcznej sekundy. Zegar można zatrzymać codziennie o każdej pełnej godzinie.
Dla umilenia czasu pomiędzy jedną pełną godziną a drugą, można obejrzeć „sensacyjne" spoty reklamowe z gwiazdą kina Benicio del Toro oraz zagrać w grę „Ścigany", w której należy unikać policyjnych pościgów, by jak najdłużej utrzymać się na drodze.
Zabawa potrwa do dnia Wielkiego Finału, o którym wiadomo tylko tyle, że jego termin pojawi się na stronie internetowej dopiero dzień przed Wielkim Skokiem. W finale trzeba będzie jak najszybciej rozwiązać zadanie konkursowe.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA