PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Prezes Spar: Stoisko gastronomiczne to dla sieci możliwość podniesienia obrotów i marży

Autor: www.dlahandlu.pl 12 stycznia 2012 10:18

Zgodnie z zapowiedzianą strategią rozwoju, sieć Spar uruchomiła drugie stoisko gastronomiczne, w ramach projektu „food to go". Punkt zlokalizowano w supermarkecie w Rzeszowie przy ulicy Rejtana 51.

Stoisko gastronomiczne, działające przy otwartym w październiku 2011 sklepie, ma powierzchnię 35 metrów kwadratowych. -  Wydzielenie w placówce miejsca na część gastronomiczną to dla sieci możliwość podniesienia obrotów i marży sklepów, dlatego ten projekt zdecydowanie rekomendujemy naszym franczyzobiorcom - mówi Wojciech Bystroń, prezes zarządu Spar Polska. - Możliwość rozbudowania sklepu o tą nową usługę będzie miał zatem każdy format sklepu w sieci Spar.

Spar jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 34 krajach na 5 kontynentach. Spar Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • handlowcy z GS "S.Ch." w Piensku 2012-01-13 09:59:34

    Stoisko gastronomiczne w markecie i owszem, pewnie ma przyszłość, ale w takim małym miasteczku (ograniczony rrynek na tego typu usługi, chyba że przywrócimy jego potęgę przemysłową sprzed 30 i paru lat) jak Pieńsk, nie koniecznie, ale jakiś kącik kawowy na stojąco, albo na wynos et cetera, aż się prosi. Pomyślimy...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11370

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane