REKLAMA
REKLAMA

Producent wody źródlanej m.in. dla Lidla, Biedronki, Auchan i Tesco współpracuje z CHEP

Autor: dlahandlu.pl 11 sierpnia 2015 10:43

Producent wody źródlanej m.in. dla Lidla, Biedronki, Auchan i Tesco współpracuje z CHEP Polska Woda produkuje wodę źródlaną dla dyskontów i supermarketów

Włoski koncern San Benedetto, właściciel firmy Polska Woda, która jest producentem wody źródlanej Primavera oraz wody pod markami własnymi sieci Auchan (Kciuk), Tesco (Tesco Value), Lidla (Saguaro), Biedronki (Oaza), Makro (Aro), Ruchu (My Way), Stokrotki (Tak!) przeszła na system poolingu zamkniętego CHEP, aby zoptymalizować koszty i czas dostaw.

REKLAMA

Firma Polska Woda do produkcji czerpie wodę z 3 źródeł położonych na Wzniesieniach Łódzkich na granicy parku krajobrazowego. Firma posiada obecnie 4 linie produkcyjne obsługiwane przez około 100 osób. Działalność biznesowa Polskiej Wody skupia się na rozwoju strategicznej marki Primavera oraz produkcji marek własnych dla sieci handlowych – Oaza, Saquaro, My Way, Kciuk, Gardinia, Tak, Tesco Value oraz Aro. Roczna produkcja wszystkich marek w zakładzie przekracza 250 milionów litrów. Oprócz sprzedaży krajowej firma eksportuje wodę na Litwę, do Rosji oraz Rumunii.
Zakład produkcyjny pracuje w trybie 7/7 w systemie trzyzmianowym przez cały rok. Firma zaopatruje w wodę ponad 500 punktów dystrybucji. Czas reakcji na zamówienie dystrybutora oraz pełna dostawa to od 24 do maksymalnie 48 godzin.
Rozwiązanie, jakie zostało wdrożone opiera się także na współpracy transportowej. Polska Woda zamyka koło łącząc transporty towaru z zakładu do dystrybucji z transportem palet do zakładu w drodze powrotnej.

  • Dawid 2015-09-15 14:49:57

    To proszę zainwestować swój kapitał i zbudować podobne fabryki. Będzie doił Polak tylko gdzie różnica jeśli już to słowo DOIĆ jest użyte. A woda..jak woda, wszędzie jest taka sama po uzdatnieniu, źródła wyschły 40 lat temu....

  • Watta 2015-08-17 12:52:12

    Badania wykazały, że wody źródlane nie różnią się składem mineralnym od wody z kranu! To niebywale ważna informacja dla każdego konsumenta, który nie ma bladego pojęcia, że płaci za coś, co ma za darmo w kranie.

  • Olek 2015-08-16 16:05:52

    to jest polska przedsiębiorczość i wspaniały kapitalizm... Wodą z polskich źródeł handluje włoch i zarabiają na tym portugalczycy, niemcy, francuzi, anglicy i jeszcze w świat wysyłają. To brzmi jak żart, ale niestety to współczesna Polska dojona dosłownie i w przenośni. Chore!

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA