REKLAMA
REKLAMA

Produkty Klasztorne ruszają z e-sklepem. Nowy kanał dystrybucji ma generować 10 proc. sprzedaży

Autor: www.dlahandlu.pl 25 lutego 2014 13:54

Produkty Klasztorne ruszają z e-sklepem. Nowy kanał dystrybucji ma generować 10 proc. sprzedaży

Zarząd spółki Produkty Klasztorne S.A. informuje, że 25 lutego br. spółka uruchomiła nowy sklep internetowy. Uruchomiony sklep internetowy jest integralną częścią strony www.klasztorne.pl i kończy ostatni etap budowy nowej odsłony strony internetowej spółki.

REKLAMA

Zdaniem zarządu uruchomienie internetowego kanału dystrybucji bardzo istotnie wesprze dotychczas realizowaną sprzedaż oraz polepszy komunikację z konsumentami realizowaną w internecie, w szczególności w mediach społecznościowych i w portalach o tematyce związanej z żywnością i gotowaniem. Zgodnie z przyjętymi założeniami, jednym z elementów budowy marki "Produkty Klasztorne" jest zmiana wizerunku i komunikacji z konsumentami w mediach internetowych.

Spółka przewiduje, że w ciągu najbliższych dwóch lat sprzedaż poprzez ten kanał dystrybucji powinna generować rocznie do 10 proc. przychodów ze sprzedaży.

Produkty Klaszorne mozna kupić m.in. w sieciach Piotr i Paweł, Organic Farma Zdrowia, Top Market, Delikatesy Organic, Mini Europa, PSS Bielsko Biała.

  • jonek 2014-03-07 22:37:33

    straszna dupa ta strona internetowa a sklep to zenada. i na to m.in. byla kasa z emisji prywatnej....????

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA