REKLAMA
REKLAMA

Produkty Międzychód w ramach akcji tematycznej w Biedronce

Autor: dlahandlu.pl 13 października 2015 15:57

Międzychód, producent dań gotowych i przetworów warzywno-owocowych wchodzi do Biedronki z Ciecierzycą w warzywach oraz Leczo z fasolkami. Produkty dostępne będą w sklepach do wyczerpania zapasów w ramach akcji tematycznej „Polskie produkty w przepisach naszych mam”.

REKLAMA

Produkty firmy Międzychód dostępne są w takich sieciach handlowych jak Makro, Selgros, Eurocash C&C, ITM, Piotr i Paweł, Carrefour, Leclerc, Dino czy Netto.

Władze firmy mają ambitne plany. Zaznaczają, że w niedalekiej przyszłości przetwory i dania gotowe z Wielkopolski będą dostępne w kolejnych sieciach handlowych. Międzychód ma również dalekosiężne plany eksportowe.Firma pojawia się na krajowych i międzynarodowych targach żywności oraz promuje swoje przetwory i dania gotowe w m.in. w TV oraz prasie. Marka oferuje dania gotowe, sosy pomidorowe, przetwory warzywne, a także dżemy i powidła.  

 • herbatnik 2015-10-14 14:15:44

  Czy w Eurocashu coś się zmieniło? Czy dalej doją małe i średnie firmy na maxa... Może KTOŚ podrzucić? Jakoś wszyscy, których znam że dostarczali teraz w sądach walczą o swoje pieniądze...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
 • Max

  4,98

 • Śr

  3,22

 • Min

  1,65

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4233

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA