REKLAMA
REKLAMA

Profesjonalna sesja zdjęciowa nagrodą w konkursie firmy Paclan

Autor: pr 29 września 2011 12:35

Jeszcze przez tydzień stylowe Polki mają szansę na zostanie twarzą kalendarza Polka w Kuchni 2012 i wygranie innych atrakcyjnych nagród w konkursie firmy Paclan.

REKLAMA

Osiem kobiet już wie, że weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą Paclan zorganizuje na potrzeby produkcji kalendarza Polka w Kuchni 2012 w ciągu dwóch najbliższych miesięcy. O głosy walczą pozostałe Polki, dodając za pomocą aplikacji konkursowej zdjęcia ilustrujące wizerunek nowoczesnej pani domu. Jest o co walczyć - oprócz sesji zdjęciowej i pięknej pamiątki, jaką będzie wydany kalendarz, można wygrać również cyfrowy aparat fotograficzny i fartuszki kuchenne.

Bohaterki dwunastu najlepszych zdjęć po profesjonalnym przygotowaniu przez stylistów i wizażystów zostaną ozdobą kalendarza Paclan Polka w kuchni 2012, którego wydania podejmie się wydawnictwo G+J. Co miesiąc, od 6 lipca do 6 października, są wybierane 4 zwyciężczynie. Pozostałymi nagrodami są aparaty fotograficzne i fartuszki kuchenne.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odwiedzić profil Paclana na stronie Facebook.com, skorzystać z umieszczonej tam aplikacji dodając zdjęcie ilustrujące hasło Polka w kuchni.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA