REKLAMA
REKLAMA

Prologis Park Warsaw II ma najemcę z branży e-commerce

Autor: www.dlahandlu.pl 12 czerwca 2014 20:18

Westwing Home & Living, międzynarodowa firma e-commerce z branży wyposażenia wnętrz, podpisała umowę najmu 3 200 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo - biurowej w Prologis Park Warsaw II.

REKLAMA

- Westwing przywiązuje ogromną wagę do rozwoju sieci logistycznej, aby utrzymać najwyższy poziom obsługi klienta, przy stale wzrastającej liczbie zamówień - mówi Tomasz Kasperski, założyciel i dyrektor zarządzający Westwing Polska.

Westwing Home & Living jest liderem e-commerce w branży wyposażenia wnętrz na każdym z 11 rynków, na których działa. Są wśród nich zarówno rynki wschodzące, takie jak Brazylia i Rosja, jak i duże rynki europejskie: niemiecki, włoski i francuski.
Westwing jest pierwszym i największym w Polsce internetowym klubem zakupowym z branży Home & Living, oferującym produkty zarówno znanych marek, jak zdolnych, początkujących designerów z całego świata.

Prologis Park Warsaw II to centrum dystrybucyjne o powierzchni magazynowej 39 000 mkw położone w Warszawie, w przemysłowej części dzielnicy Praga.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12967

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA