REKLAMA
REKLAMA

Promocja serów Serenada

Autor: dlahandlu.pl 26 marca 2012 13:37

Serenada rozpoczęła akcję promocyjną pod hasłem „Serenada serwuje nagrody". Wśród nagród znaleźć można m.in. lodówki firmy SMEG. Na sklepowych półkach pojawiły się promocyjne opakowania, zawierające specjalną wlepkę.

REKLAMA

Po zebraniu pięciu, naklejeniu ich na kupon i wysłaniu na odpowiedni adres, uczestnik zabawy otrzymuje jedną z nagród gwarantowanych: kubek, podkładkę pod mysz, notes lub rękawicę kuchenną. Dodatkowym wyzwaniem jest odpowiedź na pytanie: „Dlaczego lubię spędzać czas z Serenadą?". Pięć osób, które udzielą najciekawszych odpowiedzi, otrzyma niezwykłą nagrodę - stylową lodówkę SMEG, z obudową w stylu retro
i niebanalną kolorystyką.

Konkurs rozpoczął się 19 marca, potrwa do 30 kwietnia. Nagrody są dostępne do wyczerpania zapasów. Kupon i pełny regulamin znaleźć można na stronie: www.serenada.com.pl. Akcję wspierają dodatkowo citylighty w wielu polskich miastach.

Serenada jest pierwszą w Polsce marką serów żółtych. Zadebiutowała na polskim rynku na początku 2010 roku. Tworzy ją sześć rodzajów sera: Radamer, Radamer Wędzony, Gouda, Babuni, Salami oraz Edamski. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA