PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Promocja żelków Akuku! - Wystrzel żelka w kosmos

Autor: dlahandlu.pl 2 sierpnia 2010 11:37

Promocja żelków Akuku! - Wystrzel żelka w kosmos

2 sierpnia br. pod hasłem Wystrzel żelka w kosmos wystartowała promocja konsumencka żelków Akuku! Promocja potrwa do 30 września.


W promocji konsumenckiej biorą udział wszystkie smaki nadziewanych żelków Akuku! oraz żelki Miśki Jutrzenki. Opakowania promocyjne zostały oznaczone naklejką z indywidualnym kodem potrzebnym do zgłoszenia udziału w konkursie.

Aby wygrać nagrodę dzienną należy wysłać sms-a z kodem z promocyjnego opakowania najbliżej po pełnej godzinie. Codziennie do wygrania: IPod Touch, konsola PSP lub gra. Aby wygrać nagrodę główną należy zalogować się na stronie www.akuku.net, wpisać indywidualny kod z naklejki i wystrzelić żelka jak najdalej w kosmos w grze internetowej. Grać można wielokrotnie. Na stronie umieszczony jest ranking 10 najlepszych graczy. Nagrodę główną - zestaw multimedialny o wartości 20 tys. zł, otrzymuje osoba z największą liczbą punktów.

Wsparciem dla akcji promocyjnej jest kampania telewizyjna, emitowana w TVN, TVN7 i At Media. Dodatkowo, przygotowano materiały POS umieszczane w sklepach oraz reklamy w prasie branżowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11493

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane