REKLAMA
REKLAMA

Property Forum 2012: W 2013 r. powstanie co najmniej 40 salonów Centro

Property News 20 września 2012 09:10

- Nawet w 40 nowych lokalizacjach powstaną w przyszłym roku salony Centro - powiedział w czasie Property Forum 2012 Gerard Mikina, CEE Expansion Director w C-Trade Sp. z o.o. Zaznaczył, że w Polsce widzi perspektywy dla dalszych kilkudziesięciu salonów.

REKLAMA
Wywodząca się z Rosji sieć obuwnicza Centro szykuje także ekspansję w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. - Planujemy intensywną penetrację takich rynków jak Czechy czy Słowacja, a także rynku rumuńskiego i bułgarskiego. W tym momencie trwają analizy i dyskusje - powiedział Gerard Mikina.

Prawdopodobnie spółka będzie wchodziła także na rynek niemiecki. - Obecnie trwają analizy, ale raczej nie otworzymy tam żadnego sklepu w ciągu najbliższych miesięcy - powiedział Mikina.

Centro pojawi się także na szerszą skalę w państwach nadbałtyckich. - Firma rozpatrywała wejście na rynki nadbałtyckie 4 lata temu, ale powstrzymała nas trudna sytuacja ekonomiczna w tych państwach. Nie zrezygnowaliśmy jednak z planów i 2 miesiące temu otworzyliśmy nasz pierwszy sklep w Rydze. Będą kolejne - nawet kilkanaście salonów - zapowiadał Gerard Mikina.

  • reling 2012-10-08 11:18:38

    Zaskakujące, że w tym roku dochodzi do takich inwestycji. A niby mamy do czynienia z kryzysem... W nieruchomościach komercyjnych można spodziewać się tylko wzrostów. Trudno oczekiwać, aby mogło być gorzej - przy aktualnych wycenach Jartomu po prostu nie można narzekać na zainteresowanie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA