REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Prospekt emisyjny Bronisz ma wkrótce trafić do KNF

Autor: PAP 7 grudnia 2010 14:07

Ogłoszenie w sprawie prywatyzacji Warszawskiego Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego w Broniszach, według cytowanych przez PAP zapowiedzi resortu, zostanie opublikowane w pierwszym kwartale 2011 r.

REKLAMA

Doradca prywatyzacyjny spółki ma jeszcze w tym tygodniu przesłać do resortu skarbu poprawiony prospekt emisyjny, a następnie po jego zatwierdzeniu prospekt trafi do Komisji Nadzoru Finansowego. Prospekt przygotowuje Konsorcjum Doradcze PKF Consult sp. z o.o., PKF Grupa Konsultingowa sp. z o.o. oraz Dom Maklerski AmerBrokers SA.

Do preferencyjnego zakupu akcji największego rynku hurtowego owoców, warzyw i kwiatów w Polsce jest uprawnionych ok. 800 osób.

MSP prowadzi również prywatyzację siedmiu innych hurtowych rynków rolnych. Chodzi o spółki: Beskidzki Hurt Towarowy w Bielsko-Białej, Rolno-Przemysłowy Rynek Hurtowy Giełda Hurtowa w Legnicy, Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego we Wrocławiu, Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce koło Lublina, Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy Giełda Elbląska, Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy w Radomiu oraz Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy.

"Jeszcze w tym roku chcielibyśmy zakończyć proces wyboru doradcy dla elbląskiego i radomskiego rynku rolnego. W kolejnych pięciu spółkach proces ten powinien zakończyć się do marca przyszłego roku" - powiedział rzecznik MSP Maciej Wewiór.

 
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    3,98

  • Śr

    3,03

  • Min

    2,47

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15793

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1231132

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA