REKLAMA
REKLAMA

PSS Społem Kielce dołączyła do PSD

Autor: dlahandlu.pl 12 lipca 2010 10:23

PSS Społem Kielce dołączyła do PSD

Społem Kielce po okresie kilkumiesięcznej próby rozpoczyna pełną współpracę z Partnerskim Serwisem Detalicznym. Spółdzielnia wzmocni grupę 55 PSS-ów współpracujących z PSD. Roczne przychody z działalności Społem Kielce sięgają 140 mln zł.

REKLAMA

Współpraca PSD z PSS Społem Kielce rozpoczęła się na początku tego roku. Spółdzielnia zdecydowała się na przetestowanie rozwiązań proponowanych przez PSD w swojej nowo otwieranej placówce. Pozytywne efekty próby przekonały kielecką spółdzielnię do rozszerzenia współpracy na wszystkie swoje placówki.

- Rynek tak przyspieszył, że kwestią najważniejszą jest nie tylko korzystny zakup towarów, ale też uruchomienie nowych procedur zarządzania sklepami i marką sieci oraz jakość obsługi klientów. Teraz nie ma czasu na eksperymenty, trzeba skorzystać z umiejętności wielkich sieci  - mówi Helena Gontarz, prezes PSS Społem Kielce.

Rozpoczęcie pełnej współpracy planowane jest na 20 lipca. PSD ma wspierać Społem Kielce w zakresie działań handlowych, operacyjnych i marketingowych, a przez dystrybucyjną spółkę Tradis realizować dostawy towarów do sieci 32 sklepów spółdzielni zlokalizowanych na terenie Kielc. Dojście do pełnej współpracy zostało rozłożone w czasie na okres 3 miesięcy, a we wrześniu planowana jest pierwsza wspólna gazetka promocyjna.

Partnerski Serwis Detaliczny to spółka powołana w ramach Grupy Handlowej Emperia do pracy na rzecz Spółdzielni Spożywców. Działa przede wszystkim w aspekcie handlowym, operacyjnym  i marketingowym.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA