REKLAMA
REKLAMA

PTB Nickel kończy budowę galerii handlowej w podpoznańskiej Dąbrówce, Biedronka najemcą

Autor: www.dlahandlu.pl 18 listopada 2011 10:43

Mieszkańcy podpoznańskiej Dąbrówki i okolic jeszcze w tym roku będą mogli korzystać z nowego, kameralnego centrum handlowego - Galerii Dąbrówka. Generalny wykonawca inwestycji, firma PTB Nickel prowadzi na terenie obiektu ostatnie prace wykończeniowe. Na przełomie listopada i grudnia br. w Galerii uruchomiony zostanie dyskont Biedronka, oficjalne otwarcie całego Centrum zaplanowano natomiast na I kwartał 2012 r.

REKLAMA

Galeria będzie zlokalizowana na terenie coraz liczniejszego Osiedla Księżnej Dąbrówki. Kompleks o powierzchni użytkowej ok. 2900 mkw. zostanie oficjalnie otwarty w I kwartale przyszłego roku. Gotowy jest już parking dla klientów, na którym wyznaczono 170 miejsc postojowych.

Inwestorem Galerii Dąbrówka jest spółka Nickel Development, która od 2002 r. systematycznie rozbudowuje pobliskie Osiedle Księżnej Dąbrówki. Jeszcze przed Bożym Narodzeniem mieszkańców osiedla, całej Dąbrówki oraz okolicznych miejscowości na świąteczne zakupy zaprosi dyskont spożywczy Biedronka. Sieć została największym najemcą Galerii, zajmując 50 procent powierzchni całego obiektu. Przekazanie pozostałych 10 lokali o charakterze handlowo-usługowym i powierzchni od 17 do 570 mkw. nastąpi najpóźniej 30 grudnia br. W nowo powstałym centrum obok Biedronki znajdzie się m.in. apteka, cukiernia, biuro podróży, agencja ubezpieczeniowa, salonik prasowy oraz sklep mięsny.

Oprócz Galerii Dąbrówka firma PTB Nickel buduje w chwili obecnej w centrum Poznania jeszcze jeden obiekt z lokalami biurowymi oraz handlowo-usługowymi - Kamienicę za Teatrem. Na parterze przewidziano lokale handlowo-usługowe.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12365

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA