REKLAMA
REKLAMA

Puffingowana Wiśnia Puffins

Autor: pr 28 października 2014 09:43

Puffingowana Wiśnia Puffins

Portfolio ostrzeszowskiego producenta wyjątkowych przekąsek, powstających dzięki puffingowi, czyli unikalnej technologii suszenia owoców powiększyło się o kolejną propozycję - WIŚNIĘ Puffins.

REKLAMA

Wiśnie Puffins Wiśnia to nowa, 100% naturalna, wyjątkowo lekka przekąska nowej generacji, uzyskiwana tylko i wyłącznie z wolnych od chemii, dojrzałych, zdrowych i dorodnych owoców wiśni poddawanych puffingowi - unikalnemu procesowi suszenia próżniowego zachodzącego w temperaturze poniżej 40 stopni Celcjusza. 

Wiśnie Puffins są w 100% naturalne, nie są traktowane żadną chemią, nie zawierają konserwantów ani żadnych innych ulepszaczy smaku czy wyglądu. Mimo swojej wyjątkowej słodyczy nie zawierają także żadnego dodatkowego cukru. Można je nie tylko podgryzać w każdej wolnej chwili, ale wykorzystywać też jako dodatek do odżywczego śniadaniowego musli lub do wszelkich past i dipów. Opakowanie wiśni Puffins, może stać się także jednym z 5 zalecanych posiłków w ciągu dnia - drugim śniadaniem w pracy, lub podwieczorkiem.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA