Punkty Appetime njemcami Czerwonych Torebek

www.portalspozywczy.pl 12 marca 2013 21:04

Polrest Sp. z o.o. z Gdańska razem ze swoim partnerem biznesowym - spółką Czerwona Torebka, rozwija sieć punktów gastronomicznych Appetime. Poszukiwani są franczyzobiorcy chcący otwierać lub przejmować gotowe już lokale w pasażach sieci.

Obecnie w pasażach handlowych Czerwona Torebka działa już kilka lokali Appetime (m.in. w Gdańsku, Poznaniu i Szczecinie), a około 10 już czeka na otwarcie. Spółka Polrest chce umożliwić franczyzobiorcom nie tylko inwestycje w nowo otwierane lokale, ale także przejmowanie tych już działających.

Na terenie kraju działa obecnie ok. 30 obiektów handlowych w ramach platformy handlowej Czerwona Torebka. Jak zapewnia spółka, do końca roku 65 obiektów będzie posiadało pozwolenie na użytkowanie. Do końca 2021 r. spółka zamierza wybudować ponad 1880 pasaży, a począwszy od 2015 roku planuje otwierać ponad 200 placówek rocznie. Potencjał krajowego rynku szacowany jest natomiast na 4500 takich obiektów.

Franczyzobiorca, który zdecyduje się na współpracę z siecią Appetime, przez pierwsze trzy miesiące nie uiszcza opłaty franczyzowej oraz marketingowej. Koszt inwestycji "pod klucz" to około 100 tys. zł (kwota zawiera zakup licencji franczyzowej).

Marka Appetime powstała w 2011 roku i obejmuje segment gastronomii oparty na dowozie i szybkiej konsumpcji na miejscu lub w drodze. W menu znajdują się pizze, kebaby i sałatki.

Czerwona Torebka to zespół lokali handlowo-usługowych, zlokalizowanych w jednokondygnacyjnym obiekcie. Wśród najemców znajdują się takie koncepty jak: piekarnia, sklep mięsno-wędliniarski, apteka, sklep typu convenience, drogeria, kwiaciarnia czy sklep zoologiczny.

 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12438

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane