REKLAMA
REKLAMA

Rabat Detal planuje pakiet medyczny dla członków sieci

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 26 maja 2010 07:29

Rabat Detal planuje pakiet medyczny dla członków sieci

- Aktualnie pracujemy nad propozycją pakietu opieki medycznej dla członków naszej sieci, a być może w przyszłości dla ich pracowników - zapowiada dyrektor generalny sieci Rabat Detal.

REKLAMA

Franczyzowa sieć Rabat Detal prowadzi placówki zarówno w formie franczyzy miękkiej, jak i twardej. - To, na co mogą liczyć przedsiębiorcy, zależne jest od formuły, do której dany punkt chce przystąpić. W przypadku franczyzy miękkiej przedsiębiorca otrzymuje od nas cały know how, poczynając od listy dostawców, producentów, warunków handlowych, sytemu prowizji, aż do warunków zakupu z firmami koncernowymi, z którymi współpracujemy oraz wsparcie specjalisty ds. sprzedaży i rozwoju sieci - mówi w rozmowie z portalem dla handlu.pl Waldemar Wagan, dyrektor generalny sieci.

- Dla naszych placówek indywidualnie w każdym regionie są organizowane akcje promocyjne, gazetki, plakaty przygotowywane przez naszych kupców, które pozwalają sklepom na wyróżnienie się na rynku, poprzez komunikowanie ciekawej oferty cenowej konsumentom. Są również dostępne produkty marki własnej. Jeżeli jest taka potrzeba, przygotowujemy projekty sklepów, doradzamy w zakresie ułożenia asortymentu w sklepie samoobsługowym. Poza tym sklep otrzymuje licencję oraz logo. Uczestnik sieci ma również możliwość skorzystania z programu lojalnościowego skierowanego do konsumenta - wyjaśnia Waldemar Wagan.

Sieć pomaga także przy zakupie systemu sprzedażowego i wyposażenia sklepu. Rabat Detal naleźy do Gruoy Eko Holding.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA