REKLAMA
REKLAMA

Rabat Service może wejść na NewConnect, jeśli spółki nie uda się dobrze sprzedać

Autor: PAP 21 marca 2012 12:27

Rabat Service, spółka zależna Bomi, może wejść na NewConnect, jeśli próby pozyskania dla niej inwestora zewnętrznego z atrakcyjną ofertą cenową zakończą się niepowodzeniem - poinformował prezes Bomi Witold Jesionowski.

REKLAMA
- Proces sprzedaży i pozyskania inwestora dla Rabatu trwa, ale będzie zrealizowany tylko w przypadku uzyskania satysfakcjonujących ofert. Jeśli się okaże, że zaproponowane oferty nie będą rozwiązywać naszych problemów, to wydaje się, że Rabat Service ma na tyle dobrą sytuację, że obrany może być kierunek wejścia przez NewConnect na parkiet GPW - powiedział Jesionowski.

Spodziewamy się, że do końca czerwca wpłyną oferty i wtedy będziemy się zastanawiać - dodał.

W komentarzu do wyników rocznych Bomi poinformował, że z uwagi na fakt, iż procesy konsolidacyjne runku hurtowego miały już swój najintensywniejszy wymiar w drugim półroczu 2011 istnieje scenariusz dalszego funkcjonowania spółki w ramach grupy kapitałowej Bomi i dalszego budowania wartości obszaru hurtowego wraz kontynuowaniem procesów restrukturyzacyjnych.

Na początku stycznia zarząd Bomi zadecydował o rozpoczęciu procesu mającego na celu wyłonienie inwestora gotowego nabyć całość lub część akcji spółki zależnej Rabat Service.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA