REKLAMA
REKLAMA

Rafał Brzoska komentuje super szybkie dostawy w Amazonie

Autor: dlahandlu.pl 25 kwietnia 2016 09:55

Amazon oferuje dostawę w jedną godzinę od zakupu w przypadku ponad 15 tys. najczęściej wybieranych towarów. Oferta jest dostępna dla członków programu Prime, na wybranych obszarach hrabstwa Surrey.

REKLAMA

Jak mówi Jason Weston, dyrektor usługi Amazon’s Prime Now na Wielką Brytanię, klienci uwielbiają wygodę dostaw prosto pod drzwi w mniej niż godzinę od wykonania zakupu online, niezależnie czy chodzi o świeże mleko, pieluchy, czy też prezent na ostatnią chwilę. Taka dostawa kosztuje 6,99 funta; istnieje również opcja bezpłatnej dostawy w przedziale dwóch godzin tego samego dnia, w godzinach od 8 rano do północy. Jest ona dostępna dla mieszkańców hrabstw Surrey, Hampshire (płd.-zach. od Londynu), Berkshire (zach. od Londynu).

- Dostarczenie produktów w godzinę po zakupie brzmi nowocześnie, choć nie jest to usługa, w której firmy logistyczne powinny upatrywać "core" swojego biznesu. Klienci będą z niej korzystać w kilku przypadkach, z których najbardziej sensowne są prezenty last minute. Jeśli chcesz zaskoczyć swojego przyjaciela i wywołać efekt „wow” dostarczeniem paczki –  świetnie. Jeśli zapomniałeś o rocznicy ślubu i na szybko kupujesz coś w sieci – idealnie. Brakuje ci mleka lub pieluch – jeśli nie możesz wyskoczyć na 5 minut do sklepu za rogiem, to czy nie lepiej zadzwonić do znajomej i poprosić ją o przyniesienie zakupu? Znajoma jako kanał logistyki dostarczy ci produkty szybciej niż w godzinę, a na kawę i ciastko, na które ją w rewanżu zaprosisz, wydasz mniej niż 6,99 funta – komentuje Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl

  • miodzik 2016-04-26 09:08:08

    w tekście jest literówka (ktoś zapomniał polskich znaków) core -> córę

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA