REKLAMA
REKLAMA

Rank Progress będzie konkurować z elbfonds Development?

Autor: gk24.pl 7 lipca 2014 08:53

Rank Progress S.A. w III kwartale 2016 r. chce postawić w Budzistowie k. Kołobrzegu "makroregionalne centrum handlowe" o powierzchni całkowitej prawie 35 tys. m kw. (koszalińskie Atrium ma jej 86 tys. m), powierzchni handlowej ponad 27 tys. m. kw. - podaje serwis gk24.pl.

REKLAMA

Galeria ma mieścić m.in. market budowlany, elektromarket, market spożywczy i ok. 50 lokali handlowo - usługowych. 

Co ciekawe, ta lokalizacja, sąsiaduje z miejscem, na którym firma elbfonds Development wznosi kolejny obiekt o nazwie Marcredo Center. Pod tą nazwą kryje się galeria handlowa o powierzchni 16,5 tys. m kw. Tu także mamy do czynienia z podobnym branżowym zestawem: market budowlany, market spożywczy, sklep z elektroniką użytkową plus liczne sklepy odzieżowe. Marcredo Center w Budzistowie miało ruszyć pod koniec 2014 r. lub wiosną 2015 roku - podaje gk24.pl.

Na początku czerwca, po uzyskaniu pozwolenia na budowę, na placu budowy Marcredo Center pojawił się ciężki sprzęt budowlany, który jednak po około tygodni zniknął. Do tej pory na rozleglej działce nie dzieje się nic. Oficjalnej informacji o przyczynie zejścia z placu budowy, brak. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA