REKLAMA
REKLAMA

Rank Progress chce wybudować lubelską galerię Alchemia

Autor: Puls Biznesu 15 marca 2012 11:05

Rank Progress negocjuje z firmą Arkady, która ma przygotowany projekt budowy centrum handlowego Alchemia w pobliżu lubelskiej starówki. Jak poinformował "Puls Biznesu" Jan Mroczka, prezes legnickiego dewelopera, inwestycja zostanie zrealizowana w partnerstwie, a jej budowa może rozpocząć się jeszcze w tym roku.

REKLAMA
Alchemia ma już pozwolenie na budowę i jak przekonuje Jan Mroczka, teraz wszystko zależy od tego, czy uda się podpisać porozumienie z właścicielem projektu i oczywiście od zainteresowania najemców.

Alchemia to kompleks handlowo-parkingowy przygotowany przez Arkady Sp. z o.o. Powierzchnia najmu obiektu wyniesie ok. 24 tys. mkw.

Centrum będzie składać się z dwóch części: śródmiejskiej (pomiędzy ulicami: Świętoduską, Lubartowską i Bajkowskiego) i staromiejskiej (w kwartale ulic Bramowa-Olejna-Szambelańska).

W skład pierwszej z nich wchodzi czteropoziomowy podziemny parking na prawie 1000 miejsc postojowych oraz sklepy i kawiarnie. W części staromiejskiej znajdą się sklepy, puby i punkty usługowe. Obie części połączy przejście podziemne pod ulicą Lubartowską.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA