REKLAMA
REKLAMA

RC Union chce sprzedać lub wydzierżawić część lub całość majątku

www.portalspozywczy.pl 14 stycznia 2014 14:35

Spółka RC Union w upadłości układowej zamierza sprzedać, wydzierżawić lub udostępnić swoje części przedsiębiorstwa albo poszczególnych składniki majątku. W tym celu ogłoszono postępowanie ofertowe.

REKLAMA

Jak zaznacza spółka, można składać oferty zarówno na przedsiębiorstwo spółki, wybrane lokale, znaki towarowe, ruchomości. Przewidywane formy transakcji to zakup, dzierżawa, franczyza lub masterfranczyza.
Termin składania ofert mija 20 stycznia 2014 r.
Przypomnijmy, w listopadzie 2013 roku Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto w Poznaniu ogłosił upadłość spółki R&C Union z możliwością zawarcia układu z wierzycielami. Sąd wskazał w uzasadnieniu, że ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu stanowi uprawdopodobnienie, iż w drodze zawarcia i realizacji układu wierzyciele zostaną zaspokojeni w stopniu wyższym aniżeli po przeprowadzeniu postępowania upadłościowego obejmującego likwidację majątku. W ocenie Zarządu zarządu spółki wydanie takiego postanowienia pozwala na kontynuację wdrożonych, jak i planowanych działań restrukturyzacyjnych oraz zmian w zakresie strategii działalności operacyjnej spółki.
R&C Union jest operatorem sieci restauracji i klubów (Sioux, Lizard King, Fever).


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA