PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Real najemcą centrum handlowego w Lublinie

Autor: Dziennik Wschodni 18 sierpnia 2010 10:16

Sklep sieci Real, hipermarket budowlany i multipleks. To wstępne plany, dotyczące centrum handlowego przy ul. Jana Pawła II w Lublinie. W tym tygodniu, w miejscu planowanej galerii powinny się rozpocząć prace wyburzeniowe - podaje Dziennik Wschodni.

Budowa centrum handlowego ma się zacząć za dziesięć miesięcy. Potrwa około dwóch lat. Wykonawcą jest spółka Interbud. Jak informuje „Dziennik Wschodni" Tomasz Grodzki, wiceprezes Interbudu, firma ma już niezbędne pozwolenia i w ciągu kilku dni rozpocznie prace.

Budowa samego centrum handlowego ma się zacząć za dziesięć miesięcy i potrwa dwa lata. Jak pisze „Dziennik Wschodni" Interbud będzie miał do dyspozycji teren o powierzchni blisko 15 ha, u zbiegu al. Kraśnickiej i ul. Jana Pawła II. Jedną trzecią działki zajmie galeria handlowa. Pod jednym dachem zmieszczą się multipleks i dwa hipermarkety. Nieoficjalnie wiadomo, że jednym z nich ma być Real.

Biuro prasowe niemieckiej sieci potwierdziło „DW", że firma rzeczywiście planuje uruchomienie w Lublinie drugiego sklepu. W ramach kompleksu handlowego oprócz hipermarketu spożywczego powstanie także market budowlany, będzie to Castorama lub Praktiker.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11446

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 508972

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane