REKLAMA
REKLAMA

Real2B wejdzie z marką Quick Park do Konstancina

Autor: dlahandlu.pl 10 grudnia 2015 09:16

W Konstancinie powstanie nowy kompleks handlowo - usługowy z restauracjami i kawiarniami. Otwarcie Quick Park planowane jest na przełomie 2016 i 2017 roku.

REKLAMA

Planowany obiekt w Konstancinie to jeden z kilkudziesięciu inwestycji pod marką Quick Park przygotowywanych do realizacji przez Inwestora - Real2B.

Quick Park Konstancin położony będzie przy drodze wojewódzkiej nr 724 łączącej Warszawę z Górą Kalwarią, w sąsiedztwie restauracji McDonalds’ oraz American School of Warsaw.

Centrum zostało zaprojektowane jako zespól 2 niezależnych obiektów handlowych, oferujących łącznie kilkanaście punktów usługowych oraz gastronomicznych.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem Quick Parku Konstancin odpowiada firma Mallson Polska. Projekt architektoniczny został przygotowany przez biuro architektoniczne MOFO Architekci.

Developerem obiektu jest spółka Real2B, która wraz z inwestorami, którymi są fundusz Retail Parks Fund FIZAN oraz Retail Development Management, planuje sieć kilkudziesięciu retail parków i centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju.

Sieć centrów handlowych pod nazwą Quick Park to blisko 10 projektów w przygotowaniu i realizacji.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA