Real5D pomoże w komercjalizacji centrów handlowych

Autor: pr 7 listopada 2011 10:06

Real5D to nowe medium na rynku nieruchomości komercyjnych, które łączy pracę firmy komercjalizującej z najemcą. - Real5D umożliwia prezentację i sprzedaż powierzchni komercyjnej projektu od jego najwcześniejszej fazy - wyjaśnia dyrektor zarządzający Balázs Farago.

- Projekt architektoniczny przenoszony jest do wirtualnego świata, gdzie widzimy stworzone w technologii 5D wnętrza, zaprojektowane poszczególne powierzchnie handlowe, czy poruszających się wewnątrz obiektu klientów. Z wirtualnego świata może korzystać wiele osób w tym samym czasie - mogą one spotykać się na żywo, rozmawiać ze sobą a także robić prezentacje. Z technologią Real5D nie ma znaczenia, że najemców i deweloperów dzieli od siebie kilkaset kilometrów, ponieważ mogą oni zorganizować spotkanie wewnątrz wirtualnego centrum handlowego w mgnieniu oka, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdują - podkreśla Balázs Farago.

Deweloperzy mogą przyspieszyć proces wynajmu powierzchni handlowej czy biurowej, spotykając więcej klientów i przekazując im o wiele więcej informacji. Klienci zaś mogą szybciej podejmować decyzje, więc średni czas, jaki deweloperzy spędzają na transakcję jest znacznie krótszy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,95

  • Śr

    3,37

  • Min

    2,25

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane