REKLAMA
REKLAMA

Redema Group Development wybuduje galerię w Ostrowie Wlkp.

Autor: Urząd Miasta w Ostrowie Wielkopolskim 13 lipca 2010 13:27

Redema Group Development z Holandii jest zainteresowana budową obiektu wielkopowierzchniowego przy ul. Poznańskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Inwestor przygotowuje zmianę koncepcji zagospodarowania Galerii Vita - czytamy na stronie Urzędu Miasta.

REKLAMA
" Aktualna kondycja rynku galerii handlowych na świecie i w Polsce zmusiła naszą firmę do zmiany projektu planowanego Centrum Handlowego „Galeria Vita", który w dotychczasowym wymiarze zawierał dwukondygnacyjny budynek ze 117 sklepami i hipermarketem budowlanym.

Po szczegółowych badaniach wykonanych przez Redema Group i wiodące firmy komercjalizujące w Polsce oraz partnerów miejscowych, koncepcja nowego projektu powinna być komplementarna do aktualnej sytuacji rynku detalicznego w centrum miasta i do budowanej „Galerii Ostrovia".

Redema Group pracuje obecnie nad kilkoma koncepcjami zagospodarowania, które przedstawi władzom miasta oraz mieszkańcom, na początku października 2010 roku. W zaistniałej sytuacji Redema Group prosi wszystkich zainteresowanych o cierpliwość i zrozumienie oraz dziękuję za dotychczasową współpracę władzom miasta i miejscowym partnerom"- czytamy w oświadczeniu dla mediów.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12382

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA