REKLAMA
REKLAMA

Regiohurt.pl chce sprzedawać online mięso, wędliny, słodycze, piwo i alkohol

Autor: dlahandlu.pl 8 listopada 2016 12:01

 Regiohurt.pl chce sprzedawać online mięso, wędliny, słodycze, piwo i alkohol Rdosław Czapnik, prezes zarządu platformy B2B Regiohurt.pl; fot. Żelazna Studio

RegioHurt.pl uruchomiło nową wersję platformy, bardziej eksponując ofertę producentów poprzez dedykowany „Moduł Producenta”.

REKLAMA

Prowadzimy prace, aby platforma dostosowywała się do zainteresowań i potrzeb odwiedzających ją klientów na podstawie historii wyszukiwania. Przy tej okazji wdrożyliśmy po raz pierwszy płatności odroczone. 

Nowa odsłona platformy na stronie głównej prezentuje ofertę producentów, którzy zdecydowali się na sprzedaż online. Dodatkowo stworzyliśmy boxy z spersonalizowaną ofertą dla klientów stanowiących największą grupę odwiedzających platformę np. HoReCa.

W perspektywie 3 najbliższych lat, planujemy uruchomić sprzedaż online poprzez RegioHurt.pl z producentami w każdym sektorze branży spożywczej. Obecnie szukamy producentów: mięs i wędlin, słodyczy, piwa i alkoholu, nie zamykamy się tylko na te sektory. - RegioHurt.pl ma być nie tylko platformą handlową, ale również źródłem inspiracji. Platforma daje znacznie lepsze możliwości w odróżnieniu od tradycyjnych giełd towarowych, hurtowni ponieważ jej skalowanie jest znacznie tańsze i efektywniejsze niż sprzedaż w tradycyjnych kanałach dystrybucji - podkreśla Radosław Czapnik, właściciel serwisu.

 

 • radoslaw.czapnik@regiohur 2016-11-11 09:54:32

  Dziękujemy za słowa uznania.

  Przed nami wspólna misja – cyfryzacja branży spożywczej.  Z wyrazami uznania.

  Radosław Czapnik

 • alicja.kubiak@hurtum.pl 2016-11-08 15:09:20

  Zespół HURTUM gratuluje rozwoju i zmian!  Cieszymy się, że Konkurencja idzie w kierunku rozwiązań i zakresu produktów już od 12 miesięcy ofertowanych na hurtum.pl.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA