Remigiusz Chrzanowski nowym dyrektorem zarządzającym Agito.pl

Autor: dlahandlu.pl 26 stycznia 2016 10:14

Sklep agito.pl, część grupy eMAG, ma nowego dyrektora zarządzającego. Został nim Remigiusz Chrzanowski, który ma wesprzeć zmianę strategii e-commerce eMAG w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

- Jego misją jest poprawa doświadczeń klientów, związanych z procesem zakupowym oraz wsparcie strategii e-commerce zapoczątkowanej kilka lat temu tak, by zapewnić firmie długoterminowy rozwój na rynku polskim, jednym z najbardziej rozwiniętych rynków regionu.” – podkreślił Sorin Ionescu, wiceprezes ds. międzynarodowego rozwoju biznesu, eMAG.

Remigiusz Chrzanowski dołączył do firmy w kwietniu 2015 roku. Dotychczas zajmował się przede wszystkim budową działu Customer Experience w ramach struktury Agito.pl. Przed dołączeniem do Agito pracował w firmie Dell, gdzie między innymi rozwijał centrum spotkań z klientami oraz Telekomunikacji Polskiej, w której uczestniczył w procesie wdrażania Błękitnej Linii.

„Pracujemy nad zwiększeniem satysfakcji naszych klientów w myśl zasady „No Customer left behind”. Oznacza to między innymi optymalny poziom cen, czasu dostawy, elastyczną politykę zwrotów, ale również wysoki poziom obsługi posprzedażowej. Kluczowa będzie dla nas też dobra współpraca z dostawcami i partnerami biznesowymi.” – powiedział Remigiusz Chrzanowski.

W związku z rozwojem biznesu, nastąpiła również zmiana w dziale handlowym firmy. Funkcję menadżera dywizji, odpowiadającego za sprzedaż w kategoriach związanych z elektroniką objął Tomasz Fuks. Taki model pozwoli firmie wzmocnić współpracę z partnerami biznesowymi i dostawcami, zwiększając zarówno różnorodność oferty, jak i liczbę kategorii produktowych dostępnych dla polskich klientów.


Agito powstało w 2002 r.  Obecnie oferuje klientom 210 tys. produktów w 44 kategoriach.

  • Oleksiy T 2016-01-27 12:36:15

    wygląda tak, że brakuję jednego słowa w temacie....

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12313

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane