REKLAMA
REKLAMA

Reserved i Rossmann w Atrium Biała

Autor: pr 19 lutego 2013 09:43

Na jesieni w Atrium Biała w Białymstoku otworzy się dwupoziomowy salon Reserved. Sklep zajmie ponad 2,3 tys. mkw. powierzchni i będzie jednym z największych w regionie. Dodatkowo, w ramach modernizacji centrum, zwiększy się powierzchnia handlowa obiektu. W nowo utworzonych salonach znajdzie się m.in. drogeria Rossmann.

REKLAMA

Salon Reserved zajmie lokale na parterze i pierwszym piętrze galerii. Na ponad 2,3 tys. mkw. powierzchni znajdą się m.in.: odzież damska, męska i dziecięca, obuwie, akcesoria i dodatki. Salon w Atrium Biała będzie czwartą lokalizacją tej sieci w Białymstoku.
Do grona najemców dołączy również drogeria Rossmann, która zajmie prawie 350 mkw. powierzchni. Salon będzie zlokalizowany bezpośrednio przy wejściu od strony górnego parkingu.
W najbliższym czasie swoje sklepy w Atrium Biała otworzą również m.in.: Levi's i salon jubilerski Diament. Od niedawna klienci centrum mogą robić już zakupy w perfumerii Marrionaud, salonie z akcesoriami do dekoracji wnętrz Home&You, sklepie sportowym 4F czy zjeść posiłek w Pizzerii Dominium.
Atrium Biała to nowoczesne centrum handlowo-usługowe położone 2,2 km od serca Białegostoku. Na ponad 37 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się 96 sklepów oraz lokali usługowych.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13514

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA