Reserved i Rossmann w Atrium Biała

Autor: pr 19 lutego 2013 09:43

Na jesieni w Atrium Biała w Białymstoku otworzy się dwupoziomowy salon Reserved. Sklep zajmie ponad 2,3 tys. mkw. powierzchni i będzie jednym z największych w regionie. Dodatkowo, w ramach modernizacji centrum, zwiększy się powierzchnia handlowa obiektu. W nowo utworzonych salonach znajdzie się m.in. drogeria Rossmann.


Salon Reserved zajmie lokale na parterze i pierwszym piętrze galerii. Na ponad 2,3 tys. mkw. powierzchni znajdą się m.in.: odzież damska, męska i dziecięca, obuwie, akcesoria i dodatki. Salon w Atrium Biała będzie czwartą lokalizacją tej sieci w Białymstoku.
Do grona najemców dołączy również drogeria Rossmann, która zajmie prawie 350 mkw. powierzchni. Salon będzie zlokalizowany bezpośrednio przy wejściu od strony górnego parkingu.
W najbliższym czasie swoje sklepy w Atrium Biała otworzą również m.in.: Levi's i salon jubilerski Diament. Od niedawna klienci centrum mogą robić już zakupy w perfumerii Marrionaud, salonie z akcesoriami do dekoracji wnętrz Home&You, sklepie sportowym 4F czy zjeść posiłek w Pizzerii Dominium.
Atrium Biała to nowoczesne centrum handlowo-usługowe położone 2,2 km od serca Białegostoku. Na ponad 37 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się 96 sklepów oraz lokali usługowych.

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12438

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane