PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

Retail Concept komercjalizuje obiekty handlowe w Ciechanowie i Biskupcu

Autor: dlahandlu.pl 22 grudnia 2010 12:16

Retail Concept opracowała koncepcję handlową obiektów „Karuzela Park" w Ciechanowie i w Biskupcu. Trwają już zaawansowane rozmowy i są podpisywane umowy z najemcami zainteresowanymi pojawieniem się w obiektach.

W Ciechanowie i Biskupcu powstaną małe obiekty handlowe w formule parków handlowych. Wielkość centrów będzie wahać się od 4 000 do 8 000 mkw. Karuzela Parki charakteryzują się typowymi dla tego formatu bezpośrednimi wejściami do sklepów z dużego parkingu.

Karuzela Park w Ciechanowie to 8 000 mkw. powierzchni najmu, na której zaplanowano 11 lokali handlowo-usługowych. Przy centrum powstanie także parking na 280 miejsc. Obiekt w Biskupcu to 13 punktów handlowo-usługowych zlokalizowanych na około
4000 mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 130 miejsc parkingowych. Otwarcie centrum zaplanowano na koniec 2011 roku. W obiekcie znajdą się m.in. sklepy Rossmann i Pepco. Przewidywany termin otwarcia Karuzeli w Ciechanowie zaplanowano na IV kwartał 2011 r..
Obecnie firma pracuje nad kolejnymi projektami Karuzel dla prywatnych inwestorów, które powstaną w 30-40 tysięcznych miastach.

Retail Concept to firma specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9726

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane