REKLAMA
REKLAMA

Retail Park Bielsko wybrał generalnego wykonawcę. Biedronka najemcą obiektu

Autor: dlahandlu.pl 24 marca 2014 09:34

Biuro Inwestycji Kapitałowych, które realizuje budowę Retail Park Bielsko wybrało generalnego wykonawcę inwestycji. Firma Erbud SA w marcu planuje rozpocząć pierwsze prace budowlane.

REKLAMA
Budowa obiektu Retail Park Bielsko wraz z Biedronką o łącznej powierzchni 6 300 mkw. rozpocznie się wczesną wiosną. Otwarcie nowoczesnego parku handlowego zaplanowano na przełomie III i IV kwartału 2014 roku. Kompleks handlowy będzie składał się z dwóch obiektów, supermarketu spożywczego Biedronka o powierzchni 1 100 mkw. oraz Parku Handlowego, gdzie na powierzchni 5 200 mkw. znajdzie się 11 lokali. Do dyspozycji klientów będzie parking na 230 miejsc postojowych. Wśród najemców znajdzie się wiodąca sieć drogerii Rossmann oraz Pepco z ofertą odzieży i artykułów dla domu. Zainteresowanie Retail Park Bielsko potwierdzili najemcy z branży RTV AGD, odzieżowej, obuwniczej, sportowej, gastronomicznej i usługowej. W Parku Handlowym zaplanowano także otwarcie centrum medycznego i apteki. Rozpoczęliśmy realizację niewielkich parków handlowych o powierzchni najmu 3-6 tys. mkw. w mniejszych i średnich miastach - dodaje Krzysztof Mucha. Retail Park Bielsko. powstaje w południowej części Bielska przy głównej arterii komunikacyjnej w mieście, Alei Gen. W. Andersa, Śródmiejskiej Obwodnicy Zachodniej miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się hipermarket spożywczy Kaufland, ośrodek sportowy i pływalnia. 

Inwestorem projektu Retail Park Bielsko jest Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. z siedzibą w Krakowie. W 2012 roku do użytku został oddany Park Handlowy w Puławach. W trakcie realizacji jest także projekt Galeria Dzierżoniów.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA