REKLAMA
REKLAMA

Robico vs. Polomarket: Dostawca rozważa złożenie skargi kasacyjnej

www.portalspozywczy.pl 9 lipca 2012 14:04

- Niezwłocznie po ogłoszeniu wyroku przez sąd apelacyjny złożony został wniosek o doręczenie wyroku z uzasadnieniem. Po wnikliwej analizie otrzymanego uzasadnienia podejmiemy decyzję dotyczącą złożenia ewentualnej skargi kasacyjnej - powiedział serwisowi portalspożywczy.pl Andrzej Szczepański, dyrektor ZUH Robico.

REKLAMA
- W świetle ustnego uzasadnienia sądu apelacyjnego widzę konieczność złożenia przedmiotowej skargi z uwagi na znaczną rozbieżność w orzeczeniach sądów apelacyjnych dotyczących opłat półkowych. Ponadto przedmiotowa kwestia nie jest tylko i wyłącznie sprawą Robico, a dotyczy także innych dostawców, a nawet organizacji zrzeszających dostawców, którzy żywotnie są zainteresowani wykładnią przepisów ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji przez Sąd Najwyższy - mówi Andrzej Szczepański.

Czytaj także: Sąd oddalił apelację Robico, Polomarket nie stosował nieuczciwej konkurencji

Przypomnijmy, 6. lipca br. Sąd apelacyjny w Gdańsku oddalił apelację Federacji Związków Zawodowych Pracowników Mleczarstwa w Polsce Zakład Usług Handlowych ROBICO z siedzibą w Warszawie od wyroku z dn. 3 listopada 2011 w sprawie przeciwko Polomarket z siedzibą w Giebni. Podtrzymany został wyrok Sądu Okręgowego w Bydgoszczy z dn. 16 kwietnia 2012 r., oddalający powództwo ROBICO, dotyczące rzekomego naruszania przez spółkę Polomarket ustawy z dn. 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

 

Więcej na portalspozywczy.pl

  • Obserwator 2014-04-09 23:55:08

    Polacy! Nie żryjcie się jeden na drugiego! I tak wszyscy pójdziecie do piachu! Więc warto coś fajnego zrobić razem, zanim to się stanie!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12287

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA