PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Rockspring zainwestował 20 mln zł w modernizację Alfa Centrum w Olsztynie

Property News 30 września 2013 18:13

5. października 2013 roku olsztyńskie CH Alfa zmieni nazwę na Aura Centrum Olsztyna. Tego dnia zaprezentowany zostanie nowy logotyp oraz całkowicie nowa identyfikacja wizualna centrum. Zakończy się także pierwszy etap prac modernizacyjnych.


Właścicielem obiektu jest Rockspring Property Investment Managers. W momencie nabycia CH Alfa w marcu 2012 roku, Rockspring, wspólnie z asset managerem centrum - Balmain Asset Management, rozpoczął realizację planu modernizacji obiektu.

- Przez ostatnie 12 miesięcy plan ten był wcielany w życie a jego realizacja zamknęła się w kosztach 20 mln zł, które zostały zainwestowane w remont pasaży centrum, głównych wejść oraz parkingu. Wprowadzone zostały także nowe marki, które nie były dotąd obecne w Olsztynie, jak delikatesy Alma, Sinsay, czy Bershka. Jako część tego procesu oraz w związku z ograniczeniami praw do nazwy centrum podjęliśmy wraz z Rockspring decyzję, że jest to właściwy moment na przeprowadzenie rebrandingu - mówi Stuart Lang z Balmain Asset Management.

Oficjalne ujawnienie nowej nazwy i logotypu centrum było poprzedzone kilkumiesięczną kampanią teaserową.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11458

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane