REKLAMA
REKLAMA

Rossmann najemcą PH Bielany

Autor: dlahandlu.pl 12 listopada 2012 14:52

Rossmann powiększy się w 2014 roku o nowy sklep. Inter IKEA Centre Group Poland podpisało właśnie z firmą umowę najmu. Lokal na parterze w nowej części Parku Handlowego Bielany bedzie miał powierzchnię 450 mkw.

REKLAMA

W rozbudowanej i powiększonej galerii handlowej Parku Handlowego Bielany drogeria Rossmann zostanie zlokalizowana na parterze. Klienci Parku znajdą w niej około 14 tys. produktów. W ofercie Rossmanna będą nie tylko kosmetyki i różne artykuły drogeryjne, ale także m.in. herbaty, napoje i słodycze, suplementy diety czy ogólnodostępne leki OTC.

Obecnie firma ma w naszym kraju 670 sklepów w ponad 300 miastach. Są to zarówno lokale w centrach handlowych w dużych i mniejszych miejscowościach, jak i drogerie w najbardziej prestiżowych lokalizacjach (np. przy ul. Floriańskiej w Krakowie czy na Krupówkach w Zakopanem).

Komercjalizację rozbudowywanego Parku Handlowego Bielany prowadzi Inter IKEA Centre Group Poland - właściciel i zarządca obiektu - przy współpracy z firmą Jones Lang La Salle.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA