REKLAMA
REKLAMA

Rossmann z bezpłatną aplikacją na telefony komórkowe

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 29 maja 2012 10:30

Firma Rossmann i portal Wizaz.pl wychodzą naprzeciw oczekiwaniom konsumentek, które korzystają ze smart shoppingu. Stworzono bezpłatną aplikację „Kosmetyk Wszech Czasów" dla telefonów komórkowych, która ułatwi kobietom zakupy kosmetyczne. Aplikacja pomoże również znaleźć wybrane produkty w promocyjnych cenach.

REKLAMA
„Kosmetyk Wszech Czasów" pozwala bezpośrednio przy półce sklepowej na błyskawiczne wyszukiwanie ocen i recenzji produktów znajdujących się w katalogu kosmetyków, dodawanych i ocenianych przez użytkowniczki serwisu Wizaz.pl.

Aplikacja jomaga znaleźć recenzję danego produktu poprzez skaner kodu kreskowego kosmetyku. Produkt można też wyszukać ręcznie. Po chwili wyświetla się jego dokładny opis i zdjęcie. Można również sprawdzić opinie forumowiczek Wizaz.pl.

„Kosmetyk Wszech Czasów" ma jeszcze jedną opcję. Wystarczy wybrać zakładkę „Rossmann poleca" i na ekranie pojawi się lista wybranych produktów, które aktualnie są w promocyjnych cenach w drogeriach Rossmanna. Jest też funkcja „Ulubione". Pozwala stworzyć listę wybranych kosmetyków.

Darmową aplikację można pobrać bezpośrednio na telefon z marketów App Store oraz Google Play.

  • ekonsulting 2015-06-24 00:47:29

    aplikacje mobilne dla biznesu:

    artmetic.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA