REKLAMA
REKLAMA

Rossmann zajmie 400 mkw. na parterze biurowca Proximo

Autor: dlahandlu.pl 8 czerwca 2015 12:02

Firma Hines podpisała umowę na wynajem powierzchni handlowo-usługowej w budynku Proximo realizowanym u zbiegu ulic Prostej i Przyokopowej, tuż przy stacji metra „Rondo Daszyńskiego” w Warszawie. Drogeria Rossmann zajmie lokal o powierzchni ponad 400 m2, dysponujący bezpośrednim wejściem od strony ulicy Prostej.

REKLAMA

Ofertę Jean Louis David, Green Caffe Nero oraz restauracji Olimp poszerzyła drogeria Rossmann. Tym samym poziom wynajmu Proximo przekroczył próg 15 proc. – powiedział Przemysław Iznerowicz, dyrektor projektu w Hines Polska.

Zakończenie budowy i wprowadzenie się pierwszych najemców biurowych do Proximo, w tym m.in. firm Takeda oraz Hines Polska, planowane jest na połowę 2016 roku.

 

Budynek biurowy Proximo powstaje u zbiegu ulic Prostej i Przyokopowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego i stacji II linii metra o tej samej nazwie. Proximo zaoferuje najemcom 28 385 m2 powierzchni rozmieszczonej na 13 kondygnacjach nadziemnych, w tym ok. 2 000 m2 powierzchni handlowo-usługowej zlokalizowanej na parterze oraz 1. piętrze budynku. W Proximo znajdzie się 435 miejsc parkingowych na trzech poziomach podziemnego garażu, a także naziemne miejsca dla gości, kurierów i taksówek.

Generalnym wykonawcą Proximo jest Hochtief Polska. Realizację inwestycji współfinansuje Bank Zachodni WBK S.A.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA