REKLAMA
REKLAMA

Rosyjski producent butów otworzy 30 salonów w polskich centrach handlowych

Autor: www.dlahandlu.pl 7 lutego 2012 10:19

Rosyjski producent obuwia i akcesoriów Kari zapowiada otwarcie 30 salonów w wybranych galeriach i centrach handlowych w 2012 roku.

REKLAMA

Jones Lang LaSalle doradza marce Kari w zakresie strategii pozyskania optymalnej powierzchni handlowej, realizując tym samym strategię jej rozwoju w Polsce.  

Obecnie spółka negocjuje warunki najmu powierzchni handlowej w wybranych lokalizacjach na terenie miast powyżej 50 tysięcy mieszkańców i zapowiada pierwsze otwarcia na maj i czerwiec b.r. Kolejnych kilkanaście sklepów ma się otworzyć z kolekcją jesienną. Salony Kari pojawią się zarówno w centrach  i galeriach handlowych, jak również przy głównych ulicach handlowych. Marka Kari swoją ofertę będzie prezentować w lokalach o powierzchni 200 - 300 mkw.

- W Polsce firma zamierza uruchomić około 150 sklepów w ciągu najbliższych 3 lat. W chwili obecnej prowadzimy rozmowy z zarządami i właścicielami większości galerii handlowych. Pierwsze umowy zostaną podpisane w lutym, później przystąpimy do aranżacji lokali, w maju będą pierwsze otwarcia - wyjaśnia Krzysztof Barański Real Estate Director, Kari Poland Sp. z o.o.

Zgodnie z planami spółki, marka będzie równolegle rozwijana na terenie Rosji, Ukrainy i Kazachstanu.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA