Rotopino.pl wybrało Sente do modyfikacji narzędzi e-commerce

Autor: dlahandlu.pl 12 października 2016 09:31

Rotopino.pl zadecydowało o wyborze Sente jako partnera wdrożenia narzędzi dla e-commerce w obszarze: Sprzedaż, CRM, Logistyka, Workflow i Dokumenty, Personel, Finanse i Księgowość, oraz integrację z obecnym autorskim systemem e-commerce oraz zewnętrznym systemem WMS. Rozwiązania miały być gotowe do wsparcia pracy 30 stanowisk.

Kluczowymi celami do zrealizowania były zwiększenie efektywności głównych procesów operacyjnych i wyeliminowanie funkcjonujących dotąd w firmie systemów pomocniczych.

Jednym z kluczowych efektów było zautomatyzowanie obsługi zamówień - aż 80% z nich, czyli ponad 200 zamówień dziennie nie wymaga już zaangażowania pracowników BOK. Dalsze oszczędności i szybszą realizację zamówień przyniosło wprowadzenie dropshippingu i jego automatycznej obsługi.

Oprócz tego została usprawniona praca działu księgowości: dzięki wprowadzeniu Homebankingu i automatycznych rozliczeń płatności, z których około 300 dziennie rozliczanych jest bez udziału pracowników. Samoczynnie odbywa się także wystawianie i wysyłka faktur do klientów.

Pomyślne zostało też przeprowadzone zintegrowanie systemu z zewnętrznym magazynem. Pozwoliło to na weryfikację stanów magazynowych oraz ułatwiło ich bieżącą kontrolę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11011

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane