Rowery, hulajnogi dla dorosłych i kijki do nordic walkingu w ofercie Biedronki

Autor: pr, dlahandlu.pl 19 kwietnia 2017 11:37

W kwietniowym folderze „Codziennie bądź w formie” (18-30.04) Biedronka zachęca klientów do spróbowania produktów o szczególnych walorach żywieniowych, ale też poleca szeroki wybór akcesoriów sportowych, wśród których znaleźć można np. rowery czy hulajnogi dla dorosłych.

Biedronka w odpowiedzi na trend zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej wprowadza do oferty szeroki wybór artykułów spożywczych, typu produkty bez laktozy czy bezglutenowe, a także żywność zaliczaną do kategorii super foods, produkty bio oraz proteinowe, szczególnie ważne w diecie osób aktywnych fizycznie.

Zachęcając klientów do większej aktywności fizycznej, oprócz produktów spożywczych Biedronka proponuje również artykuły przemysłowe, m.in. specjalistyczną odzież sportową Seven for 7 oraz produkty pomocne w zdrowej kuchni, np. parowar Hoffen czy dzbanek do filtrowania wody Aquaphor. Biedronka przygotowała także ofertę rowerową, w której znajdują się zarówno rowery miejskie i górskie marki S’MOOVE, jak i przydatne akcesoria, takie jak kosze i torby rowerowe, żelowe nakładki na siodełko, dzwonki, pompki, lampki i zabezpieczenia. Fani pieszych wycieczek znajdą w Biedronce kijki do nordic walkingu czy buty i plecaki trekkingowe.

 

  • Lajki 2017-04-21 16:56:48

    a gdzie hulajnogi elektryczne? :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11061

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane